Dyrektor Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze
Żołnierzy Radiotechników RADAR mają zaszczyt zaprosić
na

RADAROWY PIKNIK

który odbędzie się dn. 16 maja 2009 r.
w godz. 12. 00 -17. 00
na Wystawie Sprzętu Radiolokacyjnego w Łomnicy
przy ul. Widokowej 1
(przy drodze z Jeleniej Góry w kierunku Karpacza)

PROGRAM PIKNIKU:

godz. 12:00   rozpoczęcie pikniku, powitanie zgromadzonych gości, prezentacja drużyn promocyjnych z 10 Brygady Kawalerii Pancernej ze świętoszowa, 23 Śląskiej Brygady Artylerii z Bolesławca, 1 śląskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej z Bytomia, Wojskowej Komendy Uzupełnień w Jeleniej Górze.
godz. 13:00   pokaz działania nowoczesnej stacji radiolokacyjnej ODRA produkowanej przez Przemysłowy Instytut Telekomunikacji w Warszawie
godz. 14:00   pokaz wyposażenia jednostek specjalnych Wojska Polskiego przygotowany przez Stowarzyszenie COMMANDO zrzeszające Byłych Żołnierzy 62 Kompanii Specjalnej z Bolesławca
godz. 15:00   prezentacja pojazdów Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze
godz. 16:00   pokaz działania wozu ratownictwa drogowego Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze

Przez cały czas trwania pikniku koncertowała będzie Wojskowa Orkiestra Dęta (z byłego CSR w Jeleniej Górze) i swoją ofertę kulturalną zaprezentuje Gmina Mysłakowice.